Evden Eve Nakliyat Depolama hizmetimiz ile Türkiye’ den dilediğiniz ülkeye lojistik destek sunmaktayız. Uluslararası Evden Eve Nakliyat Depolama alanımız sayesinde İstanbul da bulunan tüm depolarımız ile her türlü eşyayı depolayabilecek kapasite ile hizmet vermekteyiz.

 

Remax Nakliyat Depolama

Evden Eve Nakliyat Depolama alanımız İstanbul da bulunmaktadır. İstanbul’dan yurtdışına gidecek vatandaşlarımız için geçici olarak aylık depolama olanağı sağlamaktayız. Türkiye merkezli nakliyat depomuzda Irak, Suriye, Azerbaycan, İran, Mısır, Yunanistan gibi daha bir çok ülkede bulunan lokal temsilciliklerimiz ile geniş depolarımızda siz değerli müşterilerimize güvenli depolama hizmeti sunmaktayız.

 

 

 

Neden Nakliyat Depolama

Remax Uluslararası Nakliyat Depolama için ilk karar vermeniz gereken bir dizi konu bulunmaktadır. Konuların başında eşyalarınızı alabilecek büyüklükte bir depoya ihtiyacınız olduğunu bilmekle başlayabilirsiniz. Ardından eşyalarınızın listesini oluşturun. Evinizde iş yerinizde ne kadar eşyanız var? ve bunlardan kaçına gerçekten ihtiyacınız var? Atılabilir bir eşya mı yoksa değerli ve manevi olarak da değeri olan bir eşya mı? Eğer gerçekten değerli ve maneviyatı olan eşyalarınız ise atmaktan satmaktan daha önemli bir şey yapabilirsiniz. Eşyalarınızı depolarımızda bekletebilirsiniz. Klimalı Hijyenik ve güvenli depolarımız ile 7/24 eşyalarınızı kameralar aracılığıyla izleyebilir. Dilediğiniz zaman aynı gün içerisinde eşyalarınızı tekrar size getirebiliriz.

 

Reax Uluslararası Evden Eve Nakliyat Depolama firmamızı seçmeniz için 10 neden

1- Hasarsız Nakliyat ve Depolama Garantisi

2- Uzman Personel Kadrosu

3- De Monte ve Montaj İşlemleri

4- Klimalı Kapalı Depolama Alanı

5- Kameralı Depolama Alanı

6- Güvenlik Görevlili Depolama Alanı

7- Her Bölmeye özel Kapalı Alanlar

8- Aylık Sigortalı olarak muhafaza etme

9- Kredi Kartına Ödeme Kolaylığı

10- Şartsız Şurtsuz Müşteri Memnuniyet Garantisi

whatsapp