Uzman Kadro

Remax Evden Eve Nakliyat size yurt dışından ithal ettiği hijyenik ve korunaklı malzemeler ile evden eve nakliyat hizmeti sunar. Ev taşıma firmaları arasında hijyen kurallarına dikkat eden, en iyi ve kaliteli evden eve taşıma firmasıyız. Ev eşyalarınız en ince ayrıntılar göz önüne alınarak paketlenir. Geliştirilmiş olan en iyi havalı pıt pıt ambalajlar ile ev eşyanız zarar görmeden ve temiz şekilde taşınır. Şartların ve zamanın el verdiği en iyi paketleme malzemeleri sizin için ithal ediyoruz.

Ev eşyası paketleme  yapılırken, evde bulunan ufak ve kırılacak eşyalarda unutulmamalıdır. Remax Evden Eve Nakliyat firması, evinizde bulunan tüm ufak ve kırılacak eşyaları paketler. Siz işinizi yapın ve taşınırken ufak eşyalarınızı toplamak için koli arama derdine düşmeyiniz. Firmamız en iyi ev eşyası paketleme hizmeti sunmaktadır. Siz rahat rahat işinizi yaparken, biz sizin yerinize ev eşyanızı paketliyoruz.

Evinizde bulunan tüm ufak eşyalarınızı düzenli şekilde sarıp kolilere yerleştiriyoruz. Kolaylık olması amacı ve eşyanızın ikinci adreste rahat yerleşmesi için, yapılan paket ve koli üzerine ne oldukları yazılır. Düzenli toplama ile karışıklık ve hasar görme riski sıfıra indiriliyor. Bu hizmetimizden yararlanmak için lütfen bize ulaşıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

whatsapp